JAK ZAMÓWIĆ PROJEKT - ETAPY PROJEKTOWANIA:

1. KROK - Prześlij rzut z wymiarami

Wyślij do nas na e-mail: projekty@artehaus.pl rzut z wymiarami tego co chcesz zaprojektować. W zależności od tego co chcesz zaprojektować może być to rzut pojedynczego pomieszczenia, kilku pomieszczeń jak również całego domu
(parteru / piętra) czy mieszkania.

Rzut z góry z wymiarami może być w dowolnej formie. Może być to np. narysowany ręcznie szkic, rysunek zrobiony np. w Paint, gotowy rzut architektoniczny, rzut mieszkania od dewelopera... Powinny być na nim widoczne wymiary ścian, okien, drzwi i ewentualnych skosów, kominów, wykonanych przyłączy.

PRZYKŁADY RZUTÓW - TUTAJ

2. KROK - Prześlij wymagania i wskazówki

W e-mailu z rzutem z wymiarami opisz (najlepiej w punkach) swoje oczekiwania, wskazówki, wymagania do pomieszczeń które chcesz zaprojekktować. Napisz na czym Ci zależy w projekcie a co należy wykluczyć. Możesz załączyć przykładowe zdjęcia - inspiracje ukazaujące styl / kolorystykę / wykończenie jakie preferujesz.

Przykładowo możesz wskazać, że w łazience ma być prysznic (bez wanny), duża umywalka, wc i bidet... Kolorystyka w ciepłych beżach ewentualnie z dodatkiem mocnego koloru... Ciekawy sufit podwieszany...

PRZYKŁADOWY E-MAIL JAKI CHCEMY OTRZYMAĆ - ZOBACZ TUTAJ - PROJEKT WNĘTRZ

3. KROK - Potwierdzimy projektowanie

Potwierdzimy zwrotnym e-mailem możliwość projektowania oraz cenę projektu. Przygotujemy umowę na projekt. Podamy w niej dane do wpłaty i poprosimy o wpłatę. Większe zlecenia np. kilka pomieszczeń, dom, całe mieszkanie możemy podzielić na kilka rat (płatności).

Od tego momentu zaczynamy projektować Państwa wnętrza.

DANE DO WPŁATY - TUTAJ

4. KROK - Projektujemy

W ciągu kilku dni od wpłaty przygotujemy pierwsze projekty. Wysyłamy je e-mailem jako załączniki. Projekty są w formie wizualizacji - zdjęć JPG. Można je bez problemu otworzyć, wydrukować lub przesłać dalej. Zawsze staramy się przygotować projekt w kilku wersjach, aby mieli Państwo porównanie.

5. KROK - Poprawki

Państwo zapoznają się z przesłanymi projektami i odpisują co chcą zmieć / poprawić / pokazać w innej wersji. Po prostu proszę opisać w punktach listę zmian, uwag i życzeń do przesłanych projektów. My zmienimy projekty, przygotujemy nowe wersje i prześlemy je do Państwa ponownie.

6. KROK - Zakończenie

Jeśli nie chcą Państwo wprowadzać już zmian, czyli akceptują projekty prosimy o taką informacje. Wyślemy do Państwa animacje - panoramę 3D oraz podamy materiały wykończeniowe (numery farb, kolekcje płytek, rodzaj paneli, nazwę tapety...)

Jakiego projektu potrzebujesz?


NASZE CENY:

Projekt wnętrz domu - 50 zł/m2
Projekt wnętrz mieszkania - 70 zł/m2
Projekt dowolnego pomieszczenia do 15m2 - 999zł
Projekt kuchni - 800zł
Projekt łazienki - 800zł
Projekt sypialni - 800zł
Projekt elewacji domu - 999zł

Masz pytania? ZADZWOŃ 604 578 366 lub NAPISZ projekty@artehaus.pl

Zaparaszamy do kontaktu z nami - tel. 604 578 366 oraz e-mail: projekty@artehaus.pl - Projektowanie Wnętrz Online 2024 ArteHAUS ®